HxWxD=700x500x245mm, IP65, IK10, 1000V AC/DC, RAL7035 | Sorok száma: 4 | Modulszélesség: 22 | Fedél/burkolat fajtája: ajtó | Átlátszó fedél/ajtó: true | Ház anyaga: műanyag | Beépítési mélység: 0 mm | Beépítési magasság: 0 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Földelő sorkapocs: false | Nullavezető sorkapocs: false | DIN-sín: false
| Sorok száma | 4 |
| Modulszélesség | 22 |
| Fedél/burkolat fajtája | ajtó |
| Átlátszó fedél/ajtó | true |
| Ház anyaga | műanyag |
| Beépítési mélység | 0 mm |
| Beépítési magasság | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Földelő sorkapocs | false |
| Nullavezető sorkapocs | false |
| DIN-sín | false |