3×17 mod, HxWxD=500x400x175mm, IP65, IK10, 1000V AC/DC | Sorok száma: 3 | Modulszélesség: 17 | Fedél/burkolat fajtája: ajtó | Átlátszó fedél/ajtó: false | Ház anyaga: műanyag | Beépítési mélység: 0 mm | Beépítési magasság: 0 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Földelő sorkapocs: false | Nullavezető sorkapocs: false | DIN-sín: true
| Sorok száma | 3 |
| Modulszélesség | 17 |
| Fedél/burkolat fajtája | ajtó |
| Átlátszó fedél/ajtó | false |
| Ház anyaga | műanyag |
| Beépítési mélység | 0 mm |
| Beépítési magasság | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Földelő sorkapocs | false |
| Nullavezető sorkapocs | false |
| DIN-sín | true |