L=5m, d=3mm | Alkalmazási terület: védőcső | Anyag minősége: poliamid (PA) | Hosszúság: 5 m | A behúzó drót szélessége / átmérője: 3 mm | Behúzódrót anyagvastagsága: 3 mm | Fejforma: gyűrű | Dob-/gyűrűátmérő: 5 mm | Forma: kerek
| Alkalmazási terület | védőcső |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Hosszúság | 5 m |
| A behúzó drót szélessége / átmérője | 3 mm |
| Behúzódrót anyagvastagsága | 3 mm |
| Fejforma | gyűrű |
| Dob-/gyűrűátmérő | 5 mm |
| Forma | kerek |