0,4W, 3000K, 36 lm, 3,7V/1300mAh Li, IP44 | Alkalmas fali szerelésre: true | Alkalmas süllyesztett szerelésre: false | Alkalmas falon kívüli szerelésre: true | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: egyéb | Ház anyaga: műanyag | Ház színe: fekete | Feszültség fajtája: DC | Névleges feszültség: 3,7 -3,7 V | Dimm-funkció nélkül: true | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 150 000 h | Ütésállóság: IK06 | Érintésvédelem: nélkül | Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint: -5 -45 °C | Fényérzékelővel: false | Rendszer teljesítmény: 0 W | Effektív fényáram: 36 lm | Színhőmérséklet: 4 000 -4 000 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 60-69 (2B osztály) | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Magasság / mélység: 136 mm | Hosszúság: 78 mm | Külső átmérő: 0 mm | Beépítési hossz: 0 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Beépítési magasság/-mélység: 0 mm | Beépítési átmérő: 0 mm
| Alkalmas fali szerelésre | true |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | false |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | true |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | egyéb |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | fekete |
| Feszültség fajtája | DC |
| Névleges feszültség | 3,7 -3,7 V |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 150 000 h |
| Ütésállóság | IK06 |
| Érintésvédelem | nélkül |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -5 -45 °C |
| Fényérzékelővel | false |
| Rendszer teljesítmény | 0 W |
| Effektív fényáram | 36 lm |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 60-69 (2B osztály) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Magasság / mélység | 136 mm |
| Hosszúság | 78 mm |
| Külső átmérő | 0 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 0 mm |
| Beépítési átmérő | 0 mm |