6W, 4000K, 900 lm, IP65, 3,7 V, 3Ah | Alkalmas falon kívüli szerelésre: true | Alkalmas süllyesztett szerelésre: false | Fényérzékelővel: true | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház anyaga: műanyag | Felület: műanyag bevonatos | Ház színe: fehér | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 3,5 -3,8 V | Dimm-funkció nélkül: false | Energia-takarékossági osztály: egyéb | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 30 000 h | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Ütésállóság: IK06 | Érintésvédelem: nélkül | Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint: -10 -45 °C | Rendszer teljesítmény: 6 W | Színhőmérséklet: 4 000 -4 000 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Effektív fényáram: 900 lm | Magasság / mélység: 42,7 mm | Hosszúság: 97 mm | Külső átmérő: 0 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Beépítési magasság/-mélység: 0 mm | Beépítési hossz: 0 mm
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | true |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | false |
| Fényérzékelővel | true |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | műanyag |
| Felület | műanyag bevonatos |
| Ház színe | fehér |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 3,5 -3,8 V |
| Dimm-funkció nélkül | false |
| Energia-takarékossági osztály | egyéb |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 30 000 h |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Ütésállóság | IK06 |
| Érintésvédelem | nélkül |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -10 -45 °C |
| Rendszer teljesítmény | 6 W |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Effektív fényáram | 900 lm |
| Magasság / mélység | 42,7 mm |
| Hosszúság | 97 mm |
| Külső átmérő | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 0 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |