45W, 3000-6500K, 5000lm, IP65, 3,7V, 10,8Ah | Alkalmas falon kívüli szerelésre: true | Alkalmas süllyesztett szerelésre: false | Fényérzékelővel: true | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház anyaga: alumínium | Felület: egyéb | Ház színe: fekete | Feszültség fajtája: DC | Névleges feszültség: 3,5 -3,8 V | Dimm-funkció nélkül: false | Energia-takarékossági osztály: A | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 15 000 h | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Ütésállóság: IK06 | Érintésvédelem: nélkül | Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint: -10 -45 °C | Rendszer teljesítmény: 45 W | Színhőmérséklet: 3 000 -6 500 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Effektív fényáram: 5 000 lm | Magasság / mélység: 36 mm | Hosszúság: 352 mm | Külső átmérő: 0 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Beépítési magasság/-mélység: 0 mm | Beépítési hossz: 0 mm
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | true |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | false |
| Fényérzékelővel | true |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | alumínium |
| Felület | egyéb |
| Ház színe | fekete |
| Feszültség fajtája | DC |
| Névleges feszültség | 3,5 -3,8 V |
| Dimm-funkció nélkül | false |
| Energia-takarékossági osztály | A |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 15 000 h |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Ütésállóság | IK06 |
| Érintésvédelem | nélkül |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -10 -45 °C |
| Rendszer teljesítmény | 45 W |
| Színhőmérséklet | 3 000 -6 500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Effektív fényáram | 5 000 lm |
| Magasság / mélység | 36 mm |
| Hosszúság | 352 mm |
| Külső átmérő | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 0 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |