40 W, 4000 K, 6000 lm, IP65, 9,6 V, 12 Ah | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház anyaga: műanyag | Felület: műanyag bevonatos | Ház színe: fekete | Feszültség fajtája: AC/DC | Névleges feszültség: 0 -0 V | Dimm-funkció nélkül: false | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 25 000 h | Copfmértékre alkalmas: 50 -50 mm | Ütésállóság: IK06 | Érintésvédelem: III | Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint: -20 -50 °C | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Csatlakozókábel: false | Rendszer teljesítmény: 40 W | Effektív fényáram: 6 000 lm | Színhőmérséklet: 4 000 -4 000 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 70-79(2A) | Magasság / mélység: 74 mm | Hosszúság: 706 mm | Átmérő: 0 mm
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | műanyag |
| Felület | műanyag bevonatos |
| Ház színe | fekete |
| Feszültség fajtája | AC/DC |
| Névleges feszültség | 0 -0 V |
| Dimm-funkció nélkül | false |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25 000 h |
| Copfmértékre alkalmas | 50 -50 mm |
| Ütésállóság | IK06 |
| Érintésvédelem | III |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -20 -50 °C |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Csatlakozókábel | false |
| Rendszer teljesítmény | 40 W |
| Effektív fényáram | 6 000 lm |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Magasság / mélység | 74 mm |
| Hosszúság | 706 mm |
| Átmérő | 0 mm |