290×4.8mm, D=3,5-79mm, PA6.6 | Szalagszélesség: 4,8 mm | Szalaghosszúság: 290 mm | Max. kötegátmérő: 79 mm | Min. kötegátmérő: 3,5 mm | Min. szakítószilárdság: 110 N | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C | Anyag minősége: poliamid (PA) | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 4,8 mm |
| Szalaghosszúság | 290 mm |
| Max. kötegátmérő | 79 mm |
| Min. kötegátmérő | 3,5 mm |
| Min. szakítószilárdság | 110 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |