850×12.6mm, D=40-255mm, PA6.6 | Szalagszélesség: 12,6 mm | Szalaghosszúság: 850 mm | Max. kötegátmérő: 255 mm | Min. kötegátmérő: 40 mm | Min. szakítószilárdság: 450 N | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C | Anyag minősége: poliamid (PA) | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 12,6 mm |
| Szalaghosszúság | 850 mm |
| Max. kötegátmérő | 255 mm |
| Min. kötegátmérő | 40 mm |
| Min. szakítószilárdság | 450 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |