75×2.2mm, D=0,75-15mm, PA6.6 | Szalagszélesség: 2,2 mm | Szalaghosszúság: 75 mm | Max. kötegátmérő: 15 mm | Min. kötegátmérő: 0,75 mm | Min. szakítószilárdság: 35 N | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C | Anyag minősége: poliamid (PA) | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 2,2 mm |
| Szalaghosszúság | 75 mm |
| Max. kötegátmérő | 15 mm |
| Min. kötegátmérő | 0,75 mm |
| Min. szakítószilárdság | 35 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |