280×8,0mm, D=4-65mm, PA6.6 | Szalagszélesség: 8 mm | Szalaghosszúság: 280 mm | Max. kötegátmérő: 65 mm | Min. kötegátmérő: 4 mm | Min. szakítószilárdság: 180 N | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C | Anyag minősége: poliamid (PA) | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 8 mm |
| Szalaghosszúság | 280 mm |
| Max. kötegátmérő | 65 mm |
| Min. kötegátmérő | 4 mm |
| Min. szakítószilárdság | 180 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |