450×7.8mm, D=35-130mm, PA6.6 | Szalagszélesség: 7,8 mm | Szalaghosszúság: 450 mm | Max. kötegátmérő: 130 mm | Min. kötegátmérő: 35 mm | Min. szakítószilárdság: 250 N | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C | Anyag minősége: poliamid (PA) | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 7,8 mm |
| Szalaghosszúság | 450 mm |
| Max. kötegátmérő | 130 mm |
| Min. kötegátmérő | 35 mm |
| Min. szakítószilárdság | 250 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |