550×8mm, D=10-160mm, PA6.6 | Szalagszélesség: 8 mm | Szalaghosszúság: 550 mm | Max. kötegátmérő: 160 mm | Min. kötegátmérő: 10 mm | Min. szakítószilárdság: 250 N | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C | Anyag minősége: poliamid (PA) | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 8 mm |
| Szalaghosszúság | 550 mm |
| Max. kötegátmérő | 160 mm |
| Min. kötegátmérő | 10 mm |
| Min. szakítószilárdság | 250 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |