610×8,8mm, D=9-181, PA6.6 | Szalagszélesség: 8,8 mm | Szalaghosszúság: 610 mm | Max. kötegátmérő: 181 mm | Min. kötegátmérő: 9 mm | Min. szakítószilárdság: 350 N | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C | Anyag minősége: poliamid (PA) | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 8,8 mm |
| Szalaghosszúság | 610 mm |
| Max. kötegátmérő | 181 mm |
| Min. kötegátmérő | 9 mm |
| Min. szakítószilárdság | 350 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |