160×2.6mm, D=1-40mm, PA6.6 | Szalagszélesség: 2,6 mm | Szalaghosszúság: 160 mm | Max. kötegátmérő: 40 mm | Min. kötegátmérő: 1 mm | Min. szakítószilárdság: 45 N | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C | Anyag minősége: poliamid (PA) | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 2,6 mm |
| Szalaghosszúság | 160 mm |
| Max. kötegátmérő | 40 mm |
| Min. kötegátmérő | 1 mm |
| Min. szakítószilárdság | 45 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |