230 VAC, max. 2×18 W, 1200 mm, 2×G13 | Alkalmas fali szerelésre: true | Alkalmas süllyesztett szerelésre: false | Alkalmas falon kívüli szerelésre: true | Fényforrás: cserélhető LED-es | Foglalat: G13 | Ház anyaga: alumínium | Ház színe: fehér | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 220 -240 V | Dimm-funkció nélkül: true | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 0 h | Ütésállóság: IK06 | Érintésvédelem: I | Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint: -5 -45 °C | Fényérzékelővel: false | Rendszer teljesítmény: 0 W | Effektív fényáram: 0 lm | Színhőmérséklet: 0 -0 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Magasság / mélység: 51 mm | Hosszúság: 1 227 mm | Külső átmérő: 0 mm | Beépítési hossz: 0 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Beépítési magasság/-mélység: 0 mm | Beépítési átmérő: 0 mm
| Alkalmas fali szerelésre | true |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | false |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | true |
| Fényforrás | cserélhető LED-es |
| Foglalat | G13 |
| Ház anyaga | alumínium |
| Ház színe | fehér |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 0 h |
| Ütésállóság | IK06 |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -5 -45 °C |
| Fényérzékelővel | false |
| Rendszer teljesítmény | 0 W |
| Effektív fényáram | 0 lm |
| Színhőmérséklet | 0 -0 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Magasság / mélység | 51 mm |
| Hosszúság | 1 227 mm |
| Külső átmérő | 0 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 0 mm |
| Beépítési átmérő | 0 mm |