300x30x30mm, NEON, 5V, 1A, 5W, 14 mode, BLUETOOTH, TUYA | Lámpatest fajtája: íróasztali lámpa | Alkalmas fali szerelésre: false | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház anyaga: alumínium | Ház színe: fekete | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 220 -240 V | Dimm-funkció nélkül: true | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 25 000 h | Kapcsolóval: true | Csatlakozó aljzattal: false | Érintésvédelem: II | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Rendszer teljesítmény: 5 W | Effektív fényáram: 150 lm | Színhőmérséklet: 4 000 -4 000 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Magasság / mélység: 30 mm | Hosszúság: 300 mm | Átmérő: 0 mm
| Lámpatest fajtája | íróasztali lámpa |
| Alkalmas fali szerelésre | false |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | alumínium |
| Ház színe | fekete |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25 000 h |
| Kapcsolóval | true |
| Csatlakozó aljzattal | false |
| Érintésvédelem | II |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Rendszer teljesítmény | 5 W |
| Effektív fényáram | 150 lm |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Magasság / mélység | 30 mm |
| Hosszúság | 300 mm |
| Átmérő | 0 mm |