64×61mm | Forma: kerek | Sorolható: true | Átmérő: 64 mm | Hosszúság: 0 mm | Mélység: 61 -62 mm | Eszközbeültetések számához: 1 | Eszközök rögzítése: csavar vagy szétnyíló köröm | Kábelátmérőhöz: 0 -0 mm | Bevezetések száma: 0 | Halogénmentes: false | Felület: egyéb | Fedélrögzítés: egyéb | Plombálható: false | Max. vezetékkeresztmetszet: 0 mm²
| Forma | kerek |
| Sorolható | true |
| Átmérő | 64 mm |
| Hosszúság | 0 mm |
| Mélység | 61 -62 mm |
| Eszközbeültetések számához | 1 |
| Eszközök rögzítése | csavar vagy szétnyíló köröm |
| Kábelátmérőhöz | 0 -0 mm |
| Bevezetések száma | 0 |
| Halogénmentes | false |
| Felület | egyéb |
| Fedélrögzítés | egyéb |
| Plombálható | false |
| Max. vezetékkeresztmetszet | 0 mm² |