3000A/5A, 15VA | Primer névleges áram In: 3 000 A | Szekunder névleges áramerősség: 5 A | Szekunder névleges látszólagos teljesítmény: 15 VA | Pontossági osztály: 0.5 | Túláram behatároló faktor: FS5 | Nyílás magassága: 101 -101 mm | Nyílás szélessége: 101 -101 mm | Nyílásátmérő: 90 mm | Csatlakozó, szekunder: csavaros
| Primer névleges áram In | 3 000 A |
| Szekunder névleges áramerősség | 5 A |
| Szekunder névleges látszólagos teljesítmény | 15 VA |
| Pontossági osztály | 0.5 |
| Túláram behatároló faktor | FS5 |
| Nyílás magassága | 101 -101 mm |
| Nyílás szélessége | 101 -101 mm |
| Nyílásátmérő | 90 mm |
| Csatlakozó, szekunder | csavaros |