230 VAC, 50Hz, 38W, UV:254nm, IP20 | UV-sugárzás típusa: UV-C | Levegő fertőtlenítésére alkalmas: true | Átmérő: 0 mm | Lámpaforma: egyéb | Fényforrás: kompakt fénycső | Foglalat: DE (4-tűs) | Fényforrás teljesítménye: 38 W | Lámpafeszültség: 220 -240 V | Égetési helyzet: h5 | Közepes névleges élettartam: 10 000 h
| UV-sugárzás típusa | UV-C |
| Levegő fertőtlenítésére alkalmas | true |
| Átmérő | 0 mm |
| Lámpaforma | egyéb |
| Fényforrás | kompakt fénycső |
| Foglalat | DE (4-tűs) |
| Fényforrás teljesítménye | 38 W |
| Lámpafeszültség | 220 -240 V |
| Égetési helyzet | h5 |
| Közepes névleges élettartam | 10 000 h |