3×14 (42) modul, IP40, (H×W×D=455×293×76mm) | Sorok száma: 3 | Modulszélesség: 14 | Fedél/burkolat fajtája: fedél | Átlátszó fedél/ajtó: false | Ház anyaga: műanyag | Beépítési mélység: 0 mm | Beépítési magasság: 0 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Földelő sorkapocs: true | Nullavezető sorkapocs: true | DIN-sín: true
| Sorok száma | 3 |
| Modulszélesség | 14 |
| Fedél/burkolat fajtája | fedél |
| Átlátszó fedél/ajtó | false |
| Ház anyaga | műanyag |
| Beépítési mélység | 0 mm |
| Beépítési magasság | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Földelő sorkapocs | true |
| Nullavezető sorkapocs | true |
| DIN-sín | true |