1×12 (12) modul, IP40, (H×W×D=240×305×80mm) | Sorok száma: 1 | Modulszélesség: 12 | Fedél/burkolat fajtája: fedél | Átlátszó fedél/ajtó: false | Ház anyaga: műanyag | Beépítési mélység: 0 mm | Beépítési magasság: 0 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Földelő sorkapocs: false | Nullavezető sorkapocs: false | DIN-sín: true
| Sorok száma | 1 |
| Modulszélesség | 12 |
| Fedél/burkolat fajtája | fedél |
| Átlátszó fedél/ajtó | false |
| Ház anyaga | műanyag |
| Beépítési mélység | 0 mm |
| Beépítési magasság | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Földelő sorkapocs | false |
| Nullavezető sorkapocs | false |
| DIN-sín | true |