98×98×45(33) mm, IP20 | Forma: négyzetes | Sorolható: false | Átmérő: 0 mm | Hosszúság: 98 mm | Mélység: 33 -33 mm | Eszközbeültetések számához: 0 | Eszközök rögzítése: csavar vagy szétnyíló köröm | Kábelátmérőhöz: 0 -0 mm | Bevezetések száma: 0 | Halogénmentes: false | Felület: egyéb | Fedélrögzítés: csavaros | Plombálható: false | Max. vezetékkeresztmetszet: 0 mm²
| Forma | négyzetes |
| Sorolható | false |
| Átmérő | 0 mm |
| Hosszúság | 98 mm |
| Mélység | 33 -33 mm |
| Eszközbeültetések számához | 0 |
| Eszközök rögzítése | csavar vagy szétnyíló köröm |
| Kábelátmérőhöz | 0 -0 mm |
| Bevezetések száma | 0 |
| Halogénmentes | false |
| Felület | egyéb |
| Fedélrögzítés | csavaros |
| Plombálható | false |
| Max. vezetékkeresztmetszet | 0 mm² |