1×EURO, 250VAC, max.10A | Jelzőlámpával: false | Modulok száma (modulos építési módnál): 1 | Felirat/jelzés: nélkül | Csapéófedéllel / csapfedeles: false | Megnövelt érintésvédelemmel: false | Túlfeszültség elleni védelem: false | Hibaáramvédelem: false | Anyag minősége: egyéb | Halogénmentes: false | Felület: egyéb | BE-/KI-kapcsolóval: false | Elfordított központi beépítés: false | Névleges áram: 10 A | Frekvencia: 50 -50 Hz | Névleges hibaáram: 0 mA | IP védettséghez alkalmas: IP20 | Ütésállóság: egyéb | Készülék szélesség: 0 mm | Készülék magasság: 0 mm
| Jelzőlámpával | false |
| Modulok száma (modulos építési módnál) | 1 |
| Felirat/jelzés | nélkül |
| Csapéófedéllel / csapfedeles | false |
| Megnövelt érintésvédelemmel | false |
| Túlfeszültség elleni védelem | false |
| Hibaáramvédelem | false |
| Anyag minősége | egyéb |
| Halogénmentes | false |
| Felület | egyéb |
| BE-/KI-kapcsolóval | false |
| Elfordított központi beépítés | false |
| Névleges áram | 10 A |
| Frekvencia | 50 -50 Hz |
| Névleges hibaáram | 0 mA |
| IP védettséghez alkalmas | IP20 |
| Ütésállóság | egyéb |
| Készülék szélesség | 0 mm |
| Készülék magasság | 0 mm |