Uc:385V; Iimp:50/100kA; In:50/100kA; Up:2,5kV; 1+1P | Hálózati forma DC: false | Hálózati forma TN: true | Hálózati forma TN-C: false | Hálózati forma TN-C-S: true | Hálózati forma TN-S: false | Hálózati forma TT: true | Vezetékek száma (földelés nélkül): 2 | Max. megengedett levezetési lökőáram (8/20): 50 kA | Max. levezető lökésáram (8/20): 160 kA | Névleges feszültség AC: 230 V | Névleges feszültség DC: 0 V | Legmagasabb tartós feszültség AC: 385 V | Legmagasabb tartós feszültség DC: 0 V | Max. PV-feszültség: 0 V | Védelmi szint: 2,5 kV | Védelmi szint L-N: 2,5 kV | Védettségi szint N-PE: 2,5 kV | Max. túlfeszültségvédelem, soros kapcsolás (biztosító): 500 A | Méret: 4-modul | Max. vezeték-keresztmetszet merev (tömör/többszálas): 35 mm² | Max. vezeték-keresztmetszet rugalmas (finomszálas): 35 mm² | Távjelző kapcsolattal: false | 2. típus vizsgálati osztály: true
| Hálózati forma DC | false |
| Hálózati forma TN | true |
| Hálózati forma TN-C | false |
| Hálózati forma TN-C-S | true |
| Hálózati forma TN-S | false |
| Hálózati forma TT | true |
| Vezetékek száma (földelés nélkül) | 2 |
| Max. megengedett levezetési lökőáram (8/20) | 50 kA |
| Max. levezető lökésáram (8/20) | 160 kA |
| Névleges feszültség AC | 230 V |
| Névleges feszültség DC | 0 V |
| Legmagasabb tartós feszültség AC | 385 V |
| Legmagasabb tartós feszültség DC | 0 V |
| Max. PV-feszültség | 0 V |
| Védelmi szint | 2,5 kV |
| Védelmi szint L-N | 2,5 kV |
| Védettségi szint N-PE | 2,5 kV |
| Max. túlfeszültségvédelem, soros kapcsolás (biztosító) | 500 A |
| Méret | 4-modul |
| Max. vezeték-keresztmetszet merev (tömör/többszálas) | 35 mm² |
| Max. vezeték-keresztmetszet rugalmas (finomszálas) | 35 mm² |
| Távjelző kapcsolattal | false |
| 2. típus vizsgálati osztály | true |