Ucpv: 1200V; In:20kA; Imax:40kA; Up:4kV; Var+GTD | Hálózati forma DC: true | Hálózati forma TN: false | Hálózati forma TN-C: false | Hálózati forma TN-C-S: true | Hálózati forma TN-S: false | Hálózati forma TT: true | Vezetékek száma (földelés nélkül): 1 | Max. megengedett levezetési lökőáram (8/20): 20 kA | Max. levezető lökésáram (8/20): 40 kA | Névleges feszültség AC: 0 V | Névleges feszültség DC: 1 000 V | Legmagasabb tartós feszültség AC: 0 V | Legmagasabb tartós feszültség DC: 1 200 V | Max. PV-feszültség: 0 V | Védelmi szint: 4 kV | Védelmi szint L-N: 4 kV | Védettségi szint N-PE: 4 kV | Max. túlfeszültségvédelem, soros kapcsolás (biztosító): 200 A | Méret: 1-modul | Max. vezeték-keresztmetszet merev (tömör/többszálas): 0 mm² | Max. vezeték-keresztmetszet rugalmas (finomszálas): 0 mm² | Távjelző kapcsolattal: false | 2. típus vizsgálati osztály: true
| Hálózati forma DC | true |
| Hálózati forma TN | false |
| Hálózati forma TN-C | false |
| Hálózati forma TN-C-S | true |
| Hálózati forma TN-S | false |
| Hálózati forma TT | true |
| Vezetékek száma (földelés nélkül) | 1 |
| Max. megengedett levezetési lökőáram (8/20) | 20 kA |
| Max. levezető lökésáram (8/20) | 40 kA |
| Névleges feszültség AC | 0 V |
| Névleges feszültség DC | 1 000 V |
| Legmagasabb tartós feszültség AC | 0 V |
| Legmagasabb tartós feszültség DC | 1 200 V |
| Max. PV-feszültség | 0 V |
| Védelmi szint | 4 kV |
| Védelmi szint L-N | 4 kV |
| Védettségi szint N-PE | 4 kV |
| Max. túlfeszültségvédelem, soros kapcsolás (biztosító) | 200 A |
| Méret | 1-modul |
| Max. vezeték-keresztmetszet merev (tömör/többszálas) | 0 mm² |
| Max. vezeték-keresztmetszet rugalmas (finomszálas) | 0 mm² |
| Távjelző kapcsolattal | false |
| 2. típus vizsgálati osztály | true |