280×210×130mm, IP65, DC1+2, Un=1000VDC | Legmagasabb tartós feszültség AC: 0 V | Legmagasabb tartós feszültség DC: 1 200 V | Névleges feszültség AC: 0 V | Névleges feszültség DC: 1 000 V | Max. PV-feszültség: 1 000 V | Védelmi szint: 0 kV | Védelmi szint L-N: 0 kV | Védettségi szint N-PE: 0 kV | Max. túlfeszültségvédelem, soros kapcsolás (biztosító): 200 A | Max. vezeték-keresztmetszet merev (tömör/többszálas): 10 mm² | Max. vezeték-keresztmetszet rugalmas (finomszálas): 10 mm² | Méret: 8-modul | Hálózati forma DC: true | Hálózati forma TN: false | Hálózati forma TN-C: false | Hálózati forma TN-S: false | Hálózati forma TT: false | Hálózati forma TN-C-S: true
| Legmagasabb tartós feszültség AC | 0 V |
| Legmagasabb tartós feszültség DC | 1 200 V |
| Névleges feszültség AC | 0 V |
| Névleges feszültség DC | 1 000 V |
| Max. PV-feszültség | 1 000 V |
| Védelmi szint | 0 kV |
| Védelmi szint L-N | 0 kV |
| Védettségi szint N-PE | 0 kV |
| Max. túlfeszültségvédelem, soros kapcsolás (biztosító) | 200 A |
| Max. vezeték-keresztmetszet merev (tömör/többszálas) | 10 mm² |
| Max. vezeték-keresztmetszet rugalmas (finomszálas) | 10 mm² |
| Méret | 8-modul |
| Hálózati forma DC | true |
| Hálózati forma TN | false |
| Hálózati forma TN-C | false |
| Hálózati forma TN-S | false |
| Hálózati forma TT | false |
| Hálózati forma TN-C-S | true |