AC 1000V, L= 160mm, 200g | Hosszúság: 160 mm | Csupaszítási tartomány keresztmetszete: 0 -0 mm² | Csupaszítási tartomány átmérője: 0 -0 mm | Csupaszítás hossza állítható: true | Állítható horonymélység: true | Pofák hossza: 38 mm | Hosszvágás: false | Körvágás: true | Spirálbevágás: false | Védőszigetelt 1000 V: false | Fogantyú kivitel: 2-komponensű | Felület: egyéb | Ütközésvédelemmel: true
| Hosszúság | 160 mm |
| Csupaszítási tartomány keresztmetszete | 0 -0 mm² |
| Csupaszítási tartomány átmérője | 0 -0 mm |
| Csupaszítás hossza állítható | true |
| Állítható horonymélység | true |
| Pofák hossza | 38 mm |
| Hosszvágás | false |
| Körvágás | true |
| Spirálbevágás | false |
| Védőszigetelt 1000 V | false |
| Fogantyú kivitel | 2-komponensű |
| Felület | egyéb |
| Ütközésvédelemmel | true |