230V,50Hz,18W,1600lm,360°,3-7m,40s,<10lx,IP65,D=250mm,EEI=F | Alkalmas fali szerelésre: true | Alkalmas süllyesztett szerelésre: false | Alkalmas falon kívüli szerelésre: true | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: egyéb | Ház anyaga: műanyag | Ház színe: króm | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 220 -240 V | Dimm-funkció nélkül: false | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 25 000 h | Ütésállóság: IK03 | Érintésvédelem: II | Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint: 20 -40 °C | Fényérzékelővel: false | Rendszer teljesítmény: 18 W | Effektív fényáram: 1 600 lm | Színhőmérséklet: 4 000 -4 000 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Magasság / mélység: 48 mm | Hosszúság: 250 mm | Külső átmérő: 250 mm | Beépítési hossz: 0 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Beépítési magasság/-mélység: 0 mm | Beépítési átmérő: 0 mm
| Alkalmas fali szerelésre | true |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | false |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | true |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | egyéb |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | króm |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | false |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25 000 h |
| Ütésállóság | IK03 |
| Érintésvédelem | II |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | 20 -40 °C |
| Fényérzékelővel | false |
| Rendszer teljesítmény | 18 W |
| Effektív fényáram | 1 600 lm |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Magasság / mélység | 48 mm |
| Hosszúság | 250 mm |
| Külső átmérő | 250 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 0 mm |
| Beépítési átmérő | 0 mm |