180°, 3 – 100 lx | Érzékelő típusa: nagyfrekvenciás (HF) | Letapogatási szög: 180 ° | Optimális szerelési magasság: 3 m | Max. hatótávolság előre: 6 m | Indító fényerő beállítható: true | Alkalmas fali szerelésre: false | Anyag minősége: termoplaszt | Halogénmentes: true | Felület: egyéb | Ütésállóság: IK06 | Feszültség fajtája: AC | Frekvencia: 50 -50 Hz | Min. kapcsolási idő: 3 s | Max. kapcsolási idő: 10 min | Vízszintes érzékelésszög: 180 -180 ° | Szenzor lengési területe, vízszintes: 0 -0 ° | Szenzor lengési területe, függőleges: 0 -0 ° | Indító fényerő: 3 -100 lx | Max. kapcsolási teljesítmény: 1 200 W | Max. kapcsolható LED teljesítmény: 0 W | Hőmérséklet: -10 -40 °C | Átmérő: 0 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Beépítési mélység: 0 mm | Beépítési hossz: 0 mm | Beépítési átmérő: 0 mm
| Érzékelő típusa | nagyfrekvenciás (HF) |
| Letapogatási szög | 180 ° |
| Optimális szerelési magasság | 3 m |
| Max. hatótávolság előre | 6 m |
| Indító fényerő beállítható | true |
| Alkalmas fali szerelésre | false |
| Anyag minősége | termoplaszt |
| Halogénmentes | true |
| Felület | egyéb |
| Ütésállóság | IK06 |
| Feszültség fajtája | AC |
| Frekvencia | 50 -50 Hz |
| Min. kapcsolási idő | 3 s |
| Max. kapcsolási idő | 10 min |
| Vízszintes érzékelésszög | 180 -180 ° |
| Szenzor lengési területe, vízszintes | 0 -0 ° |
| Szenzor lengési területe, függőleges | 0 -0 ° |
| Indító fényerő | 3 -100 lx |
| Max. kapcsolási teljesítmény | 1 200 W |
| Max. kapcsolható LED teljesítmény | 0 W |
| Hőmérséklet | -10 -40 °C |
| Átmérő | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési mélység | 0 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |
| Beépítési átmérő | 0 mm |