50/16mm, POLIOLEFIN | Zsugorodási ráta: 4:1 | Belső átmérő zsugorodás előtt: 50 mm | Belső átmérő zsugorodás után: 16 mm | Névleges keresztmetszet: 0 -0 mm² | falvastagság zsugorodás után: 3 mm | Hosszúság: 1 m | Üzemi hőmérséklet: -40 -105 °C | Halogénmentes: true | Belső ragasztóval: true
| Zsugorodási ráta | 4:1 |
| Belső átmérő zsugorodás előtt | 50 mm |
| Belső átmérő zsugorodás után | 16 mm |
| Névleges keresztmetszet | 0 -0 mm² |
| falvastagság zsugorodás után | 3 mm |
| Hosszúság | 1 m |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -105 °C |
| Halogénmentes | true |
| Belső ragasztóval | true |