L=205mm, 350g (8) | Forma: egyenes | Hosszúság: 205 mm | Pofák hossza: 47 mm | Védőszigetelt 1000 V: false | Felület: egyéb | Fogantyú kivitel: 1-komponensű | Ütközésvédelemmel: true | Oldalvágóval: true | Fogantyú felület: fogazott | Csupaszítási tartomány átmérője: 0,5 -6 mm | Csupaszítási tartomány keresztmetszete: 0,2 -2,8 mm²
| Forma | egyenes |
| Hosszúság | 205 mm |
| Pofák hossza | 47 mm |
| Védőszigetelt 1000 V | false |
| Felület | egyéb |
| Fogantyú kivitel | 1-komponensű |
| Ütközésvédelemmel | true |
| Oldalvágóval | true |
| Fogantyú felület | fogazott |
| Csupaszítási tartomány átmérője | 0,5 -6 mm |
| Csupaszítási tartomány keresztmetszete | 0,2 -2,8 mm² |