30/8mm, POLIOLEFIN | Zsugorodási ráta: 4:1 | Belső átmérő zsugorodás előtt: 30 mm | Belső átmérő zsugorodás után: 8 mm | Névleges keresztmetszet: 0 -0 mm² | falvastagság zsugorodás után: 2,5 mm | Hosszúság: 1 m | Üzemi hőmérséklet: -55 -125 °C | Halogénmentes: true | Belső ragasztóval: true
| Zsugorodási ráta | 4:1 |
| Belső átmérő zsugorodás előtt | 30 mm |
| Belső átmérő zsugorodás után | 8 mm |
| Névleges keresztmetszet | 0 -0 mm² |
| falvastagság zsugorodás után | 2,5 mm |
| Hosszúság | 1 m |
| Üzemi hőmérséklet | -55 -125 °C |
| Halogénmentes | true |
| Belső ragasztóval | true |