85/25mm, POLIOLEFIN | Zsugorodási ráta: 3:1 | Belső átmérő zsugorodás előtt: 85 mm | Belső átmérő zsugorodás után: 25 mm | Névleges keresztmetszet: 0 -0 mm² | falvastagság zsugorodás után: 6,5 mm | Hosszúság: 1 m | Üzemi hőmérséklet: -55 -125 °C | Halogénmentes: true | Belső ragasztóval: true
| Zsugorodási ráta | 3:1 |
| Belső átmérő zsugorodás előtt | 85 mm |
| Belső átmérő zsugorodás után | 25 mm |
| Névleges keresztmetszet | 0 -0 mm² |
| falvastagság zsugorodás után | 6,5 mm |
| Hosszúság | 1 m |
| Üzemi hőmérséklet | -55 -125 °C |
| Halogénmentes | true |
| Belső ragasztóval | true |