4×150-4×240mm2 L=500 mm, D=146/38mm | Zsugorodási ráta: 3:1 | Belső átmérő zsugorodás előtt: 146 mm | Belső átmérő zsugorodás után: 38 mm | Névleges keresztmetszet: 0 -0 mm² | falvastagság zsugorodás után: 3,5 mm | Hosszúság: 0,5 m | Üzemi hőmérséklet: -55 -100 °C | Halogénmentes: true | Belső ragasztóval: true
| Zsugorodási ráta | 3:1 |
| Belső átmérő zsugorodás előtt | 146 mm |
| Belső átmérő zsugorodás után | 38 mm |
| Névleges keresztmetszet | 0 -0 mm² |
| falvastagság zsugorodás után | 3,5 mm |
| Hosszúság | 0,5 m |
| Üzemi hőmérséklet | -55 -100 °C |
| Halogénmentes | true |
| Belső ragasztóval | true |