LED utcai világítás, fix rögzítéssel
Műszaki paraméterek: 100-240 VAC, 60 W, 6000 lm, 50000 h, IP65, 4500K, EEI=F
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | alumínium |
| Felület | porszórt |
| Ház színe | szürke |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 100 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | Igen |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 50 000 h |
| Copfmértékre alkalmas | 50 -50 mm |
| Ütésállóság | IK08 |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -20 -50 °C |
| Folyamatos fényáram szabályozás | Nem |
| Csatlakozókábel | Igen |
| Rendszer teljesítmény | 60 W |
| Effektív fényáram | 6 000 lm |
| Színhőmérséklet | 4 500 -4 500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Magasság / mélység | 81 mm |
| Hosszúság | 500 mm |
| Átmérő | 0 mm |