Fémhalogén fényforrás
Műszaki paraméterek: 230V, 50Hz, 70W, Rx7s, 6000K, EEI=G
| Fényforrás teljesítménye | 70 W |
| Lámpafeszültség | 220 -240 V |
| Fényáram | 5 600 lm |
| Foglalat | R7s |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Színhőmérséklet | 6 000 K |
| Fényszín EN 12464-1 szerint | hideg >5300 K |
| Lámpaforma | ellipszoid |
| Égetési helyzet | bármely |
| Átmérő | 20 mm |
| Zárt lámpa szükséges | Igen |
| Energia-takarékossági osztály | G |
| Közepes névleges élettartam | 10 000 h |