Kompakt beépíthető LED mélysugárzó SAMSUNG chippel
Műszaki paraméterek: 230 VAC, 6W, 480lm, D=120 mm, 4000 K, IP20, EEI=G
| Alkalmas fali szerelésre | Nem |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | Igen |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | Nem |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | egyéb |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | fehér |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | Igen |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25 000 h |
| Ütésállóság | IK06 |
| Érintésvédelem | II |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -5 -45 °C |
| Fényérzékelővel | Nem |
| Rendszer teljesítmény | 6 W |
| Effektív fényáram | 480 lm |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | Nem |
| Magasság / mélység | 25 mm |
| Hosszúság | 120 mm |
| Külső átmérő | 120 mm |
| Beépítési hossz | 100 mm |
| Beépítési szélesség | 100 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 25 mm |
| Beépítési átmérő | 100 mm |