LED asztali lámpa, szab. fényerő és színhőm., LCD kijelző
Műszaki paraméterek: 100-240 V, 50 Hz, 4 W, 2700-6000 K, EEI=G
| Lámpatest fajtája | íróasztali lámpa |
| Alkalmas fali szerelésre | Nem |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | fehér |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | Nem |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25 000 h |
| Kapcsolóval | Igen |
| Csatlakozó aljzattal | Igen |
| Érintésvédelem | II |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Rendszer teljesítmény | 4 W |
| Effektív fényáram | 280 lm |
| Színhőmérséklet | 2 700 -6 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | Nem |
| Magasság / mélység | 330 mm |
| Hosszúság | 145 mm |
| Átmérő | 0 mm |