10/5W, 6000K, 3,7V, 2000mAh, 600/200lm, 3 h, IP44 | Fényforrás: beépített LED-es | Feszültség fajtája: AC/DC | Névleges feszültség: 3,5 -3,8 V | Kapcsolóval: true | Kábellel és villás dugóval: true | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Érintésvédelem: III | Rendszer teljesítmény: 10 W | Effektív fényáram: 800 lm | Színhőmérséklet: 6 000 -6 000 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 70-79(2A) | Magasság / mélység: 35 mm | Hosszúság: 160 mm | Átmérő: 0 mm
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Feszültség fajtája | AC/DC |
| Névleges feszültség | 3,5 -3,8 V |
| Kapcsolóval | true |
| Kábellel és villás dugóval | true |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Érintésvédelem | III |
| Rendszer teljesítmény | 10 W |
| Effektív fényáram | 800 lm |
| Színhőmérséklet | 6 000 -6 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Magasság / mélység | 35 mm |
| Hosszúság | 160 mm |
| Átmérő | 0 mm |