Akkumulátoros LED szerelő reflektor
Műszaki paraméterek: 10 W, 4000 K, 3,7 V, 3600 mAh, Li-Ion, 800 lm, 2h, IP54
| Fő fényforrás | beépített LED-es |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | zöld |
| Feszültség fajtája | AC/DC |
| Névleges feszültség | 3,5 -3,8 V |
| Villogó fény funkció fő-fényforrás | Igen |
| Lámpateljesítmény fő fényforrás | 20 W |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 30 000 h |
| Érintésvédelem | III |
| Effektív fényáram | 800 lm |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Magasság / mélység | 97 mm |
| Hosszúság | 97 mm |