15W, 1200lm, IP68 3,7V, 4400mAh | Fő fényforrás: beépített LED-es | Ház anyaga: műanyag | Ház színe: fekete | Feszültség fajtája: AC/DC | Névleges feszültség: 3,5 -3,8 V | Villogó fény funkció fő-fényforrás: true | Lámpateljesítmény fő fényforrás: 15 W | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 30 000 h | Érintésvédelem: III | Effektív fényáram: 800 lm | Színhőmérséklet: 6 000 -6 000 K | Magasság / mélység: 170 mm | Hosszúság: 165 mm
| Fő fényforrás | beépített LED-es |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | fekete |
| Feszültség fajtája | AC/DC |
| Névleges feszültség | 3,5 -3,8 V |
| Villogó fény funkció fő-fényforrás | true |
| Lámpateljesítmény fő fényforrás | 15 W |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 30 000 h |
| Érintésvédelem | III |
| Effektív fényáram | 800 lm |
| Színhőmérséklet | 6 000 -6 000 K |
| Magasság / mélység | 170 mm |
| Hosszúság | 165 mm |