20 W, 6500 K, 3,7 V, 5000 mAh, Li-Ion, 850 lm, 4 h, IP43 | Fő fényforrás: beépített LED-es | Ház anyaga: műanyag | Ház színe: zöld | Feszültség fajtája: AC/DC | Névleges feszültség: 3,5 -3,8 V | Villogó fény funkció fő-fényforrás: true | Lámpateljesítmény fő fényforrás: 20 W | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 30 000 h | Érintésvédelem: III | Effektív fényáram: 850 lm | Színhőmérséklet: 6 500 -6 500 K | Magasság / mélység: 50 mm | Hosszúság: 140 mm
| Fő fényforrás | beépített LED-es |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | zöld |
| Feszültség fajtája | AC/DC |
| Névleges feszültség | 3,5 -3,8 V |
| Villogó fény funkció fő-fényforrás | true |
| Lámpateljesítmény fő fényforrás | 20 W |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 30 000 h |
| Érintésvédelem | III |
| Effektív fényáram | 850 lm |
| Színhőmérséklet | 6 500 -6 500 K |
| Magasság / mélység | 50 mm |
| Hosszúság | 140 mm |