16A/230V, 50Hz, 2-100lux, IP20 | Érzékelő típusa: beépített fényérzékelő | Bekapcsolási fényerő: 2 -100 lx | Max. kapcsolási teljesítmény: 500 W | Max. kapcsolható LED teljesítmény: 120 W | Anyag minősége: termoplaszt | Halogénmentes: true | Felület: egyéb | Üzemi hőmérséklet: 10 -30 °C | IP védettséghez alkalmas: IP20 | Átmérő: 0 mm
| Érzékelő típusa | beépített fényérzékelő |
| Bekapcsolási fényerő | 2 -100 lx |
| Max. kapcsolási teljesítmény | 500 W |
| Max. kapcsolható LED teljesítmény | 120 W |
| Anyag minősége | termoplaszt |
| Halogénmentes | true |
| Felület | egyéb |
| Üzemi hőmérséklet | 10 -30 °C |
| IP védettséghez alkalmas | IP20 |
| Átmérő | 0 mm |