max.50W, MR16, D=97mm, 30° | Alkalmas falon kívüli szerelésre: false | Alkalmas süllyesztett szerelésre: true | Fényérzékelővel: false | Fényforrás: cserélhető LED-es | Foglalat: GX5.3 | Ház anyaga: alumínium | Felület: egyéb | Ház színe: fehér | Feszültség fajtája: AC/DC | Névleges feszültség: 12 -12 V | Dimm-funkció nélkül: true | Energia-takarékossági osztály: A | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 0 h | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Ütésállóság: IK06 | Érintésvédelem: III | Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint: 0 -0 °C | Rendszer teljesítmény: 50 W | Színhőmérséklet: 0 -0 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Effektív fényáram: 0 lm | Magasság / mélység: 25 mm | Hosszúság: 95 mm | Külső átmérő: 95 mm | Beépítési szélesség: 80 mm | Beépítési magasság/-mélység: 105 mm | Beépítési hossz: 105 mm
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | false |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | true |
| Fényérzékelővel | false |
| Fényforrás | cserélhető LED-es |
| Foglalat | GX5.3 |
| Ház anyaga | alumínium |
| Felület | egyéb |
| Ház színe | fehér |
| Feszültség fajtája | AC/DC |
| Névleges feszültség | 12 -12 V |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Energia-takarékossági osztály | A |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 0 h |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Ütésállóság | IK06 |
| Érintésvédelem | III |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | 0 -0 °C |
| Rendszer teljesítmény | 50 W |
| Színhőmérséklet | 0 -0 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Effektív fényáram | 0 lm |
| Magasság / mélység | 25 mm |
| Hosszúság | 95 mm |
| Külső átmérő | 95 mm |
| Beépítési szélesség | 80 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 105 mm |
| Beépítési hossz | 105 mm |