DCV,ACV,DCA,OHM,diode check,signal | Jelzés/kijelző: digitális | Többszörös jelzés: false | Kijelző háttérvilágítással: true | Mérési tartomány választása: kézi | Max. feszültségmérési-tartomány AC: 500 V | Legkisebb felbontás, váltakozófeszültség: 100 mV | Max. feszültségmérési-tartomány DC: 500 V | Legkisebb felbontás, egyenfeszültség: 1 mV | Max. árammérési-tartomány AC: 0 A | Legkisebb felbontás, váltakozóáram: 0,001 µA | Max. árammérési-tartomány DC: 10 A | Legkisebb felbontás, egyenáram: 1 śA | Max. ellenállásmérési-tartomány: 2 MOhm | Legkisebb felbontás, ellenállás: 1 Ohm | Max. hőmérséklet tartomány: 0 °C | Legkisebb felbontás, hőmérséklet: 0.001°C | Kapacitásmérés: false | Max. kapacitás mérési tartomány: 0 µF | Legkisebb felbontás, kapacitás: 0.00001 µF | Frekvenciamérés: false | Max. frekvencia méréstartomány: 0 kHz | Legkisebb felbontás, frekvencia: 0.001 Hz | Átmenő vizsgálat: true | Maximumérték-memória: false | Minimálérték-memória: false | Valós effektív érték mérése (TRMS): false | Bluetooth illesztőfelület: false | Névleges áramkör kategóriája: CAT III | Max. feszültség mérőkör kategória: 500 V
| Jelzés/kijelző | digitális |
| Többszörös jelzés | false |
| Kijelző háttérvilágítással | true |
| Mérési tartomány választása | kézi |
| Max. feszültségmérési-tartomány AC | 500 V |
| Legkisebb felbontás, váltakozófeszültség | 100 mV |
| Max. feszültségmérési-tartomány DC | 500 V |
| Legkisebb felbontás, egyenfeszültség | 1 mV |
| Max. árammérési-tartomány AC | 0 A |
| Legkisebb felbontás, váltakozóáram | 0,001 µA |
| Max. árammérési-tartomány DC | 10 A |
| Legkisebb felbontás, egyenáram | 1 śA |
| Max. ellenállásmérési-tartomány | 2 MOhm |
| Legkisebb felbontás, ellenállás | 1 Ohm |
| Max. hőmérséklet tartomány | 0 °C |
| Legkisebb felbontás, hőmérséklet | 0.001°C |
| Kapacitásmérés | false |
| Max. kapacitás mérési tartomány | 0 µF |
| Legkisebb felbontás, kapacitás | 0.00001 µF |
| Frekvenciamérés | false |
| Max. frekvencia méréstartomány | 0 kHz |
| Legkisebb felbontás, frekvencia | 0.001 Hz |
| Átmenő vizsgálat | true |
| Maximumérték-memória | false |
| Minimálérték-memória | false |
| Valós effektív érték mérése (TRMS) | false |
| Bluetooth illesztőfelület | false |
| Névleges áramkör kategóriája | CAT III |
| Max. feszültség mérőkör kategória | 500 V |