TRMS, ACV, DCV, ACA, DCA, OHM, diode, NCV, signal | Jelzés/kijelző: digitális | Többszörös jelzés: true | Kijelző háttérvilágítással: true | Mérési tartomány választása: automatikus | Max. feszültségmérési-tartomány AC: 600 V | Legkisebb felbontás, váltakozófeszültség: 0.1 mV | Max. feszültségmérési-tartomány DC: 600 V | Legkisebb felbontás, egyenfeszültség: 0.1 mV | Max. árammérési-tartomány AC: 10 A | Legkisebb felbontás, váltakozóáram: 0.1 µA | Max. árammérési-tartomány DC: 10 A | Legkisebb felbontás, egyenáram: 0.1 µA | Max. ellenállásmérési-tartomány: 20 MOhm | Legkisebb felbontás, ellenállás: 0.1 Ohm | Max. hőmérséklet tartomány: 1 000 °C | Legkisebb felbontás, hőmérséklet: 1°C | Kapacitásmérés: false | Max. kapacitás mérési tartomány: 0 µF | Legkisebb felbontás, kapacitás: egyéb | Frekvenciamérés: false | Max. frekvencia méréstartomány: 0 kHz | Legkisebb felbontás, frekvencia: egyéb | Átmenő vizsgálat: false | Maximumérték-memória: false | Minimálérték-memória: false | Valós effektív érték mérése (TRMS): true | Bluetooth illesztőfelület: false | Névleges áramkör kategóriája: CAT III | Max. feszültség mérőkör kategória: 0 V
| Jelzés/kijelző | digitális |
| Többszörös jelzés | true |
| Kijelző háttérvilágítással | true |
| Mérési tartomány választása | automatikus |
| Max. feszültségmérési-tartomány AC | 600 V |
| Legkisebb felbontás, váltakozófeszültség | 0.1 mV |
| Max. feszültségmérési-tartomány DC | 600 V |
| Legkisebb felbontás, egyenfeszültség | 0.1 mV |
| Max. árammérési-tartomány AC | 10 A |
| Legkisebb felbontás, váltakozóáram | 0.1 µA |
| Max. árammérési-tartomány DC | 10 A |
| Legkisebb felbontás, egyenáram | 0.1 µA |
| Max. ellenállásmérési-tartomány | 20 MOhm |
| Legkisebb felbontás, ellenállás | 0.1 Ohm |
| Max. hőmérséklet tartomány | 1 000 °C |
| Legkisebb felbontás, hőmérséklet | 1°C |
| Kapacitásmérés | false |
| Max. kapacitás mérési tartomány | 0 µF |
| Legkisebb felbontás, kapacitás | egyéb |
| Frekvenciamérés | false |
| Max. frekvencia méréstartomány | 0 kHz |
| Legkisebb felbontás, frekvencia | egyéb |
| Átmenő vizsgálat | false |
| Maximumérték-memória | false |
| Minimálérték-memória | false |
| Valós effektív érték mérése (TRMS) | true |
| Bluetooth illesztőfelület | false |
| Névleges áramkör kategóriája | CAT III |
| Max. feszültség mérőkör kategória | 0 V |