200-240 VAC, 0,34 A / 9-42 VDC, 1400 mA, 1-10 V | Kültéri használatra alkalmas: false | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Dimm-funkció nélkül: false | Ház/szekrény: műanyag tokozás | Konstans áramhoz alkalmas: true | Konstans feszültséghez alkalmas: false | Kimeneti feszültség: 9 -42 V | Kimeneti áram: 1 400 -1 400 mA | Kimeneti teljesítmény: 48 -58 W | Érintésvédelem: II | Hosszúság: 160 mm | Átmérő: 0 mm
| Kültéri használatra alkalmas | false |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Dimm-funkció nélkül | false |
| Ház/szekrény | műanyag tokozás |
| Konstans áramhoz alkalmas | true |
| Konstans feszültséghez alkalmas | false |
| Kimeneti feszültség | 9 -42 V |
| Kimeneti áram | 1 400 -1 400 mA |
| Kimeneti teljesítmény | 48 -58 W |
| Érintésvédelem | II |
| Hosszúság | 160 mm |
| Átmérő | 0 mm |