230 VAC, 0,3A / 24-45 VDC, 1000mA | Kültéri használatra alkalmas: false | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Dimm-funkció nélkül: true | Ház/szekrény: műanyag tokozás | Konstans áramhoz alkalmas: true | Konstans feszültséghez alkalmas: false | Kimeneti feszültség: 24 -45 V | Kimeneti áram: 1 000 -1 000 mA | Kimeneti teljesítmény: 48 -50 W | Érintésvédelem: II | Hosszúság: 114 mm | Átmérő: 0 mm
| Kültéri használatra alkalmas | false |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Ház/szekrény | műanyag tokozás |
| Konstans áramhoz alkalmas | true |
| Konstans feszültséghez alkalmas | false |
| Kimeneti feszültség | 24 -45 V |
| Kimeneti áram | 1 000 -1 000 mA |
| Kimeneti teljesítmény | 48 -50 W |
| Érintésvédelem | II |
| Hosszúság | 114 mm |
| Átmérő | 0 mm |