140×3,6mm, D=2-29mm, PA6.6 | Szalagszélesség: 2,4 mm | Szalaghosszúság: 140 mm | Max. kötegátmérő: 29 mm | Min. kötegátmérő: 2 mm | Min. szakítószilárdság: 75 N | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C | Anyag minősége: poliamid (PA) | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 2,4 mm |
| Szalaghosszúság | 140 mm |
| Max. kötegátmérő | 29 mm |
| Min. kötegátmérő | 2 mm |
| Min. szakítószilárdság | 75 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |